Pieprasītākie ātrie kredīti no

AIZDEVĒJSMAX.SUMMAMPL *APSKATĪT
€ 300010.00%Apskatīt piedāvājumu
€ 50014.75%Apskatīt piedāvājumu
€ 50012.88%Apskatīt piedāvājumu
€ 30020.00%Apskatīt piedāvājumu
€ 150010.00%Apskatīt piedāvājumu

* – mēneša procentu likme

Apskatu piedāvā forex24.lv sadarbojoties ar neatkarīgajiem kredītu ekspertiem Cred24.lv un Cred24 Global

  • SMSCredit – Latvijā, pavisam noteikti viens no populārākajiem aizdevējiem. Pazīstams ne tikai kā ātro kredītu izsniedzējs, bet arī sociālo akciju atbalstītājs un organizators. Viens no nedaudzajiem uzņēmumie, kurš izsniedz naudu, ja esat sasniedzis 18 gadu vecumu. Kā lielu plusu var minēt to, ka aizņemties varat jebkurā diennakts laikā, ja pirms tam esat reģistrējušies uzņēmuma mājas lapā;
  • GreenCredit – arī šis kreditētājs pēdējā laikā kļust aizvien pazīstamāks, tādēļ arī ir iekļauts šajā kredītu izlasē. Var lepoties ne tikai ar lielām naudas aizdevumu summām, bet arī ar mazām, precīzāk sākot no €40 un kā redzams tabulā augstāk – līdz €500. Kredīta termiņš ir 30 dienas. Lai aizņemtos nevajag ne ķīlu, ne galvotāju – tikai telefonu lai nosūtītu pieprasījuma īsziņu.
  • Crediton – atgrieziet tikpat naudas, cik esiet aizņēmies. Reāls naudas ietaupījums, ja atgriežat naudu laicīgi neizmantojot iespēju pagarināt kredītu. Saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem savā mājas lapā piedāvā dažādas ekstras, kuras nav pieejamas citu aizdevēju mājas lapās, piemēram – budžeta plānotājs savā telefonā vai datorā.
  • SohoCredit – starptautisks uzņēmums ar starptautisku pieredzi, ar kuru sadarbojoties nenāks vilties. Viens no pirmajiem, kuram izsniegta atļauja kredītu izsniegšanai. Saviem jaunajiem klientiem piedāvā bezprocentu kredītu līdz €300, jeb pirmo aizdevumu bez maksas. Aizņemoties nākamreiz ir iespēja saņemt jau lielākas naudas summas – 350 Ls.
  • Vivus – tāpat kā topa augšdaļā esošais uzņēmums – ir sociāli aktīvs. Noteikti nebūsiet palaiduši garām raidījumu “Mūsdienu Latvijas garša”, kura viens no galvenajiem atbalstītājiem bija tieši šis uzņēmums. Vivus.lv – viens no retajiem kurš piedāvā kredītu līdz €1500 jau pirmajā reizē, ja Jūs atbilstat dažiem priekšnosacījumiem – stabila darba vieta, LR pilsonība, vismaz 21 gads – nauda kontā, pēc pieprasījuma izveidošanas, var nonākt jau 15 minūšu laikā.

Pirms aizņemties – obligāti izvērtējat savas iespējas laicīgi atmaksāt kredītu!

 Nav pievienots neviens komentārs

Vārds  
E-pasts  


9 + 2 =