Copy trading  

Ja Tu esi pārāk aizņemts, lai sekotu līdzi ziņām un monitorētu ikdienas grafikus, ir iespējams piedalīties Forex tirdzniecībā daudz vieglākā un mazāk laikietilpīgā veidā. To sauc par Sociālo treidingu. Tas sniedz Tev iespēju sekot un kopēt pieredzējušus treiderus.

PIRMAIS SOLIS – SEKOŠANA LĪDERIM

Izvēlies, kurus treiderus Tu vēlies kopēt. Tu vari redzēt visas viņu darbības, kā arī rezultātus. Vēro viņu aktivitātes, izvēlies sev piemērotāko un drošāko. Nekautrējies uzsākt sarunu un apspriest iemeslus, labākie līderi ir atsaucīgi un pretimnākoši.

OTRAIS SOLIS – LĪDERU KOPĒŠANA

Ja Tev ļoti patīk kāda treidera tirdzniecības stratēģija, Tu vari kopēt viņa darbības ar vienu peles klikšķi. Un labākais ir tas, ka darījums tiks veidots proporcionāli Tava konta izmēram. Ja viņš iegulda 10% no sava kapitāla (kas, piemēram, ir $10,000), arī Tu atvērsi 10% darījumu (kas varētu būt pat tikai $100), šādā veidā Tu vari pazemināt iespējamo risku.

TREŠAIS SOLIS – LAI VIŅI STRĀDĀ PRIEKŠ TEVIS

Tagad Tu vari apsēsties un skatīties, kā pieredzējuši treideri pelna Tev naudu. Tavs uzdevums ir uzmanīgi analizēt rezultātu. Tev ir jāpatur savā lokā treideri ar dažādām riska apetītēm, kā arī ar dažādām valūtām vai precēm, tā, lai visas olas nebūtu vienā traukā.

LABĀKĀS SOCIĀLĀ TREIDINGA PLATFORMAS

1. eToro

2. Ayondo

3. Tradeo

 

5 IETEIKUMI NO PROFESIONĀĻIEM

1. Esi uzmanīgs ar cipariem, kuri izskatās pārāk pozitīvi, jo īpaši TOP10 populārāko investoru sarakstā

 Pozitīvs peļņas procents ne vienmēr norāda uz ilgstošu veiksmi, tāpēc svarīgi apskatīt arī “Profitable weeks” rādītāju, kas norāda, cik labi treiderim veicies ilgākā laika periodā.

2.  Pievērs uzmanību „Scaled out” darījumiem.

Daļa tirgotāju neaizver darījumus, kuri nes zaudējumus, jo tas kaitētu viņu profila statistikai. Šie tirgotāji pagarina “Stops loss” jeb zaudējumu lielumu, pie kura darījums tiek izbeigts automātiski, dažreiz viņiem paveicas un pēc ilgāka laika cena atgriežas un darījumu var aizvērt ar daudz labāku rezultātu. Šādu pieeju sauc par mīnusu izsēdēšanu.

3.Turies pa gabalu no treideriem, kuri vispār neizmanto „Stop loss” iespēju.

Visbiežāk tas nozīmē, ka tiem nav izpratnes par to, ko viņi dara.

4. Izvairies  no  „young  accounts”  jeb  jauniem  kontiem

Ja vēlies, lai Tavas investīcijas būtu drošas, ieteicams kopēt treiderus ar vismaz 1 gada pieredzi.

5. Tirgotājam jābūt pastāvīgai peļņai.

 Apskati treidera peļņas un zaudējumu rādītājus. Ir daudz gadījumu, kad redzams kāpums pirmajā gada ceturksnī, bet mazs kritums vienā mēnesī.

 

 Nav pievienots neviens komentārs

Vārds  
E-pasts  


+ 7 = 12