Kuras akcijas pirkt, ja uzvarēs Tramps?  

Ja Tramps uzvarēs Klintoni un kļūs par ASV prezidentu, šīs akcijas sagaida liela veiksme, un iegādājoties tās, Tevi sagaida peļņa. Piedāvājam aplūkot 7 akcijas, kuras sagaida vērtības pieaugums, ja uzvarēs Tramps. Sekot līdzi cenu izmaiņām vari arī Etoro platformā 

Aetna

Veselības aizsardzības sistēmas reformas, kas tika ierosinātas prezidenta Baraka Obamas prezidentūras laikā (sauktas arī par “Obama Care”) izrādījās nemaz ne tik izdevīgas ASV apdrošinātājiem, radot zaudējumus. Tramps ir sacījis, ka atcels “Obamacare,” kas nozīmē, ka paaugstināsies arī Aetna uzņēmuma peļņas rādītāji. 

Ethan Allen

Pirmajā brīdī varētu likties savādi, ka sarakstā iekļuvis brends, kas specializējies interjera priekšmetu un mēbeļu ražošanā. Tramps apsolīja, ka samazinās ienākumu nodokli visām iedzīvotāju grupām. Lielākie ieguvēji šajā situācijā būs bagātie (kas, protams, izsauca kritiku). Tā rezultātā cilvēki varēsi izmainīt savus iepirkšanās paradumus. Tiek paredzēts, ka tagad vairāk cilvēku, kuriem ir vidēji ienākumi IKEA vietā dosies uz Ethan Allen.

SPDR Gold Trust

Tramps nekad nav slēpis savu nicinājumu pret Ķīnu, nosaucot to par valūtu manipulētāju. Ja šī attieksme kļūs par pamatu valūtu kaujām, ieguvēji būs zelts un ar to saistītie instrumenti, piemēram, SPDR Gold Trust.  

Geo Group

Daudzi investori nemaz nav dzirdējuši par šāda uzņēmuma esamību. Tas ir nekustamo īpašumu uzņēmums, kam pieder arī tādas iestādes kā cietumi. Klintones un Trampa viedokļi par to, kuram vajadzētu pārvaldīt cietumus – atšķiras. Klintones nostāja ir kategoriska – nepieciešams izbeigt privāto cietumu pastāvēšanu. Savukārt Tramps uzskata, ka valsts būs ieguvēja, ja soda sistēma tiks nodota privātās rokās.

Sturm, Ruger

Vairāki analītiķi rekomendē iegādāties Sturm, kā arī Ruger akcijas. Šie uzņēmumi nodarbojas ar ieroču ražošanu. Tramps ir liels ieroču atbalstītājs. Daudziem cilvēkiem mūsdienās ir diezgan sarežģīti iegādāties ieroci, savukārt tiem, kuriem tāds pieder, ir bail, ka Hilarija Klintone pieņems lēmumu par ieroču konfiskāciju. Gadījumā, ja uzvarēs Tramps – šis likums būs pagātne.

Granite Construction

Tramps reiz ir izteicies, ka uzbūvēs sienu gar Meksikas – ASV robežu, kas neļautu meksikāņiem nelegāli iekļūt Amerikā. Tas, ka Trampam patīk celt, ir viennozīmīgi. Ja vēlēšanās uzvarēs Tramps, viņš noteikti iestāsies par to, ka tiek uzsākti jauni celtniecības projekti, un no tā vislielākie ieguvēji būs būvniecības kompānija Granite Construction. Arī gadījumā, ja tiks būvēta jau pieminētā siena, visticamāk tas tiks uzticēts šai kompānijai.

iShares Dow Jones US Aerospace & Defense

Tramps vienmēr ir apgalvojis, ka ASV nepieciešams palielināt izdevumus militārajai aizsardzībai. Kā viņš pats saka, piloti joprojām lido ar B-52, kas ir ļoti veci lidaparāti. iShares Dow Jones US Aerospace & Defense akcijas noteikti šajā gadījumā būs ieguvējas, tāpēc eksperti iesaka tās iegādāties.

 Nav pievienots neviens komentārs

Vārds  
E-pasts  


× 5 = 45