Kuras akcijas pirkt, ja uzvarēs Klintone?  
VN:F [1.9.14_1148]

Ja ASV prezidenta vēlēšanās uzvarēs Hilarija Klintone, arī šajā gadījumā daudzu uzņēmumu akcijas piedzīvos augšupeju. Šajā rakstā piedāvājam aplūkot 7 akcijas, kuras neapšaubāmi gaida kāpums, ja uzvarēs Klintone nevis Donalds Tramps.

Textron

Klintones un Trampa viedokļi daudzās lietās nesakrīt, tomēr vienā lietā viņu viedokļi sakrīt – nepieciešams ieguldīt militārajā aizsardzībā. Viens ir skaidrs – tas nesīs peļņu militārajām kompānijām. Visbiežāk tiek uzskatīts, ka lielāko labumu iegūst Lockheed Martin. Tomēr izmēru ziņā mazākā kompānija Textron, var kļūt par Pelnrušķīti, savukārt Klintone par tās labo feju. Šis uzņēmums nodarbojas ar gaisa un zemūdens transportlīdzekļu ražošanu. Šeit vari aplūkot Textron vērtību lielākā laika periodā.

Aecom

Esi kādreiz dzirdējis par Aecom? Lielākā daļa cilvēku nē, un tas ir pavisam normāli. Aecom ir būvniecības kompānija, kas nodarbojas ar infrastruktūras projektiem. Federālā valdība skaitās viens no tās lielākajiem klientiem, un pēc Klintones nākšanas pie varas, pasūtījumu skaits palielināsies.  Klintone ir apsolījusi iedalīt 275 miljardus infrastruktūras attīstībai Amerikā. Tas var kļūt par apjomīgāko infrastruktūras projektu ASV vēsturē.  Šeit vari aplūkot Aecom vērtību lielākā laika periodā. 

Comunity Health Systems

Iepriekšējā rakstā jau minējām, ka Tramps vēlas atcelt “Obamacare”. Savukārt Klintone iestājas par to, lai arvien vairāk cilvēku tiktu apdrošināti. Tieši tāpēc, ja šāds lēmums tiktu pieņemts, tad no tā ieguvēji būtu apdrošināšanas kompānijas.

First Solar

Obama valdīšanas laikā, viņš centās ieviest valstī sistēmu, ka tradicionālos elektroenerģijas avotus aizstāj citi enerģijas avoti – saule, vējš. Par to iestājas arī Klintone un viņai šī ideja šķiet saistoša. Atjaunojamās enerģijas resursi šobrīd ir 7% no visas elektroenerģijas. Klintonei visvairāk simpatizē tieši saules enerģija, tāpēc visticamāk, ja uzvarēs viņa, tad pieaugs arī kompānijas “First Solar” akciju vērtība.  Šeit vari aplūkot First Solar vērtību lielākā laika periodā. 

Procter&Gamble

Vairums teiks, ka patēriņa preču uzņēmumos iespējams investēt jebkurā laikā.  Tomēr lielākie patēriņa preču izplatītāji, piemēram, “Procter&Gamble” varētu būt ieguvēji, ja uzvarētu Klintone. Tas saistīts ar dolāra kursu. Kā uzskata analītiķi, Klintone no abiem pretendentiem vismazāk aizstāvēs dolāru. Šobrīd dolāra vērtība ir pārāk augsta priekš tiem, kuri eksportē preces. Domājams, ka “Procter&Gamble” būs ieguvēji, ja uzvarēs demokrāti, kas iestāsies par dolāra kursa pazemināšanu. Šeit vari aplūkot Procter & Gamble vērtību lielākā laika periodā. 

Smith&Wesson

Šī uzņēmuma akcijas ir vērts iegādāties pat tad,  ja uzvar Klintone, kas iestājas par to, ka amerikāņiem nav jānēsā ieroči. Ja uzvarēs Klintone, tas nozīmēs, ka viņa savas prezidentūras laikā ieviesīs likumu, kas paredz ieroču iegādes ierobežojumus. Tas savukārt nozīmē to, ka tie, kuri vēlēsies iegādāties ieročus, to darīs uzreiz pēc Klintones nākšanas pie varas, un turpmākie divi mēneši “Smith&Wesson” varētu būt viskarstākie.

Akorn

Šobrīd ASV ir diezgan augstas cenas zāļu iegādei. Klintone jau pirms gada asi izteica savu nostāju, ka darīs visu, lai zāļu cenas nebūtu tik augstas. Visticamāk, viņa savu solījumu turēs, un palielināsies Akorn apgrozījums, jo zāles kļūs pieejamākas visiem.

Wal-Mart

Demokrāti iestājas par to, lai tiktu paaugstināts algas apmērs valstī. Klintone vēlas, lai stundas likme visiem tiktu paaugstināta līdz 12 dolāriem. Tas nozīmē, ka 30 miljonus amerikāņu sagaida 30-40% algas pieaugums. Tas attiecīgi nozīmē to, ka paaugstināsies arī cilvēku pirktspēja. Attiecīgi, tie cilvēki, kuri kādreiz finansiālu iemeslu dēļ nevarēja iepirkties “Wal-Mart”, tagad to varēs. Tas savukārt nozīmē to, ka paaugstināsies “Wal-Mart” peļņa. Šeit vari aplūkot Wal-Mart akciju vērtību lielākā laika periodā.

Kuras akcijas pirkt, ja uzvarēs Klintone?, 5.0 out of 5 based on 1 rating
 1. Nospiediet pogu “Lejupielādēt tūlīt”, lai lejupielādētu Circuit Wizard Professional Edition Cracked Latest.
  Tas prasīs tikai dažus mirkļus.

  A complete electronics design solution that helps you to combine circuit design, PCB design, simulation and CAD / CAM manufacture

  Spogulis —> https://serial4software.com/keygen/circuit-wizard-professional-edition-86275

  · Versija: 1.60
  · Plākstera datums: Apr 24th 2018
  · Uzņēmums: New Wave Concepts Limited
  · Lejupielādēt: 12398
  · Download tips: drošība (nav torrent / nav vīrusi)
  · File status: clean (as of last analysis)
  · Faila izmērs: mazs
  · CENA: Bezmaksas
  · Special requirements: no
  · Sistēma: Windows All
  · Lietotāja vērtējums:

  Tags :
  circuit wizard professional edition license code, circuit wizard professional edition keygen crack, circuit wizard professional edition and crack, circuit wizard professional edition crack latest version, circuit wizard professional edition update crack, circuit wizard professional edition keygen serial, circuit wizard professional edition keygen crack patch, circuit wizard professional edition and crack, circuit wizard professional edition activate code, circuit wizard professional edition crack and keygen free download

  vairāk keygens: here

  It may be interesting:
  Plan now — and avoid next year’s RRSP scramble – Richard Myles
  Антиплагиат какой лучше
  Quienes somos – Video Cable Florida Digital
  Download Hitman: Blood Money Cracked Latest
  80 Under Breast Tattoos that Will Emphasize Your Assets
  download google books
  Скачать WinGate crack и keygen
  How to repair missing or corrupt fileicehack_key.dll
  Vincent Gallo – DHI NY

  VA:F [1.9.14_1148]
   Komentāra reitings ir 0
  Pievienoja: